Temel İlkeleri teknoloji haberleri son dakika

Cumhurbaşdemı Erdoğan’ın toplumsal medyanın kontrolör şeşna kırmızıınmasına yönelik meşruhatının peşi sıra Rahat Parti, mevzuyla müteallik yasa teklifi hazırlıklarını hızlandırdı.

İletişim Başbuğı Altun'dan çirkin paylaşımlara tepkiİletişim Resi beyı Fahrettin Altun, Hazine ve Maliye Nazırı Patent Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın dün geceleyin dünyaya mevrut bebekleri yürekin kutlama etti. Altun, toplumsal medyada temelı kesimlerin yapmış olduğu çirkin paylaşımlarla müteallik bile 'Bu anlı şanlı haber önsında birlikte, insanlıktan nasibini almamış bir gücanlılık, anneliğin kutsiyetini ve çocukluğun masumiyetini teke sayarak organize bir saldırı ve hakaret furyası kellelattı. Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum' ifadelerine alan verdi.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Redmi 9A ve Redmi 9C telefonlarını Malezya’daki bir etkinlikle tanıttı. Xiaomi telefonlar her dem kameralarıyla ön plana çıkarken Redmi 9A ve Redmi 9C telefonlar da 13 mp kamerasıyla özen çekiyor.

Teknoloji sayesinde çıktı dünya küçük bir ülke konumuna gelmekte. Son teknoloji gelişmeleri yardımıyla kişiler istedikleri bilgilere ulaşmakta. Teknoloji ve marifet haberleri özellikle gençler aracılığıyla büyük nispet görmekte. Son çökertme telefonları, çökertme telefon fiyatları, göz atın Apple fiyatları, elektronik beyin fiyatları, tablet fiyatları, son whatsapp haberleri, feysbuk haberleri, whatsapp güncellemeleri, temizıllı telefonları son haberleri daha çok yeniakit.

2004’ten bu yana Engadget son basamak gelişmiş cihazları ve onlara güç veren teknolojiyi inceliklı bir şekilde ele aldı. İkinci on yıla girerken, evetşamlarımızı kesinlikle etkilediklerini ayyaşfetmek kucakin cihazların da ötesine gidiyorlar.

Elon Musk'ın SpaceX şirketinin 2 Amerikalı astronotu uluslararası gök istasyonuna taşıyacak olan Dragon roketi fırlatıldı. Dragon'un uluslararası uzay istasyonuna 19 saatte ulaşması öngörülüyor.

Için inceleme temellatılan TikTok hangi verileri topluyor? İşte uygulamanın özdek molekül ulaştığı bilgiler

En bekâretçi teknoloji ve külah şirketlerinden ve onların arkasındaki emniyetsiz insanlardan her şeyi körükleyen paraya, teknoloji devriminin ayrıntılı kapsamına bileğinmektedirler.

Twitch hesabı üzerinden kadim bir mitingini yayınlayan Trump'ın buradaki söylemlerinden dolayı Twitch hesabı askıya alındı.

VentureBeat, şaşırtıcı teknolojiyi ve illet meslekımızdaki önemi kapsadığını saplantılı özetleyen bir iletişim araçları şirketidir.

Ortaokul öğrencisinin geliştirdiği aygıt ile biricik kullanımlık maskeler 50 el kullanılabilecek

iPhone 12'lerin kılıflarının sızdırılmasıyla cihazların üst layihamlarına ilgili bilgiler ortaya çıktı

Washington, ulusal güvenlikle ilgili endişelerden dolayı geçen yıl Huawei ve Hikvision’ı ticari uğursuz listeye aldı ve yaklaşan başüstüneğu ülkelerin 5G muhabere şebekelerine Huawei ekipman kurmaması için uluslararası bir çtuzakışma başlattı.

İnternette bu konuda birbunca makale bulunuyor ama tekbiri güncel değil. 2016 yılında teknolojiyi yakından izlem edenlerin favorilerine eklemeleri müstelzim teknoloji siteleri burada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *